LV RU
   Apmācam      Pieteikties      Filiāles un kontakti      Par mums      Jautājumi   
Pieteikšanās mērķis:
Jēkabpils
Brīvības ielā 208
Mob. 26426448
E-pasts  info@autoprofs.lv
 
Par mums

„AUTOPROFS” – ar tādu vārdu ceļu satiksmes noteikumu apmācības jomā strādā teorijas pasniedzēji Mg.dipl.inž. Ainārs Mežaraups, Mārtiņš Ermansons, kuri jau paspējuši iekrāt visai prāvu skolotāju pieredzi, un Didzis Anufrijevs. Viņi būs atsaucīgi palīgi, bet reizē arī prasīgi pasniedzēji.
Mūsu skola domāta jauniem un ne tik jauniem cilvēkiem. Taču rezultāts, pirmkārt, būs atkarīgs no Jums pašiem. Vajadzēs cītīgi mācīties, veltīt tam pietiekami daudz laika un nebaidīties.

Esam nostiprinājuši savu materiālo bāzi Jēkabpilī un atvēruši auto apmācības klases Aizkrauklē, Madonā, Koknesē, Viesītē, Zasā.
Apmācām visu kategoriju A2, A, B, BE, C, CE, D un profesionālās kategorijas transportlīdzekļu vadītājus.

Lai pieteiktos uz mācībām autoskolā:

  • atnāciet uz biroju, kas atrodas Jēkabpilī, Brīvības ielā 208 (1.stāvs, ieeja no pagalma puses) vai zvaniet pa tālruni 26426448
  • vai piesakieties, izmantojot internetu,
  • vai nāciet uz pirmo tikšanos ar grupu.

Jūs varat izvēlēties sev izdevīgāko un ērtāko mācību laiku pēcpusdienas, vakara un brīvdienu grupās ar krievu un latviešu mācību valodu.

Mūsu autoskolas audzēkņiem piedāvājam šādas papildus bezmaksas iespējas:

  • ja kāda tēma ir palikusi neizprasta vai nav bijusi iespēja apmeklēt konkrētu nodarbību, tēmu ir iespējams noklausīties atkārtoti kopā ar citu apmācāmo grupu;
  • autoskolā var saņemt konsultācijas no pasniedzējiem;
  • savas teorētiskās zināšanas varat pārbaudīt autoskolas datorklasē.

Pieredzējuši un profesionāli praktiskās vadīšanas instruktori Jums iemācīs pārliecinoši un droši vadīt auto, turklāt mācoties varēsiet izvēlēties sev piemērotu praktiskās vadīšanas nodarbības laiku, lai nebūtu jākavē darbs un mācības. Mūsu mērķis ir palīdzēt Jums iemācīties vadīt automašīnu tā, lai uz ceļa droši justos ne vien Jūs paši, bet arī citi ceļu satiksmes dalībnieki.

Lejupielādēt AUTOPROFS logo

 

 
Copyrights © 2008 AUTOPROFS SIA
info@autoprofs.lv